Měníme pohled, kterým se díváte na svět.
Zrealizuj rychle a pohodlně své projekty s 3D tiskem.
Nikdy to nebylo jednodušší. Provedeme tě celým
postupem a zhmotníme tvé představy.
ZAKÁZKOVÝ 3D TISK Konec omezování kreativity! Zhmotni svou představu a dej svým myšlenkám váhu a tvar. Co takhle prototyp tvého úžasného výtvoru či originální dárek? Nebo hledáš alternativu, jak nahradit neopravitelné? Zašlete nám nebo si nechte udělat model a zbytek nechte na našich šikovných ručičkách a tiskárnách. Potřebujete vědět víc?

ARCHITEKTURA Krásné fotografie nebo nádherná vizualizace architektury je dobrá volba k prezentování. Avšak opravdovou třešničkou na dortu a přidanou hodnotou je hmatatelný 3D model. Zašlete nám Váš výkres a do 5 dnů mějte model svého domu i s interiérem. Potřebujete vědět víc?
Více šetrnosti pro nás všechny Hledáme způsoby jak být více šetrní k přírodě. Tištěné produkty jsou z BIO rozložitelných materiálů, které jsou vyráběny např. z kukuřičného škrobu a jiných bio-obnovitelných zdrojů, jsou tak šetrnější než klasické plasty a zároveň si udrží své technické vlastnosti pro Vaše potřeby.
CENÍK
Vše neměříme v číslech, ale přidanou hodnotou. Moc dobře si uvědomujeme, že jsi originál, zkrátka ty jsi ty. Proto neváhej s námi konzultovat tvé přání a představy.
3D modelování 3D modelování 450 Kč / hod Složité i jednoduché modely
Úprava 3D modelů
Úprava 3D modelů ZDARMA Manuální úprava
Tisk 3D modelů
Tisk 3D modelů od 50 Kč / hod Max. cena vč. základních
Post-processing
Post-processing 200 Kč / hod Cena bez materiálu
KONTAKT
Ať už jsi technik, umělec nebo pouze nadšenec, který chce zhmotnit svou představu, chceme znát tvůj příběh. Neváhej a vykročme spolu tvořit svět!

JMÉNO *


EMAIL *


TELEFON *


ZPRÁVA *


Sev3Do-cz s.r.o +420 778 053 090
+420 737 151 680
info@sev3do.cz Riegrova 394/17,
779 00 Olomouc
OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 72502
Pokud nás chcete navštívit, prosím kontaktujte nás předem.
Technologie a umění je naší neuhasitelnou vášní. Denní zadání zní: tvořit a inovovat. Společně s týmem dosáhneme všech představ, které si stanovíme a jako každý budovatel má svůj nástroj, tím naším je 3D tisk.