Výtisk architektury jako nástroj
Představte si​, když dům můžete držet​, prohlížet si ho ​a chlubit ​se jím, a to ještě dříve, než se vůbec postaví. Prodáváte-li dům, nenechte případné zájemce odejít bez vašeho modelu a zaručujeme​, že na vaši nabídku nezapomenou.
VÍCE SMYSLŮ
Buďte konkrétní v tom co prezentujete. Lidé chtějí přesněji to co jim nabízíte a mnohdy představa nestačí. Vizuální stránka je dostačující, ale hmatatelné věci jsou co mají pro naše smysly hodnotu. Víc reálně a méně abstraktně.
MODEL DOMU
Jak moc nároční chcete být? Chcete pouze vnější model architektury nebo také s interierem? Tiskneme moderní i klasické domy, v plánech a také i z realizované. Vše podle vašich přání.
JEN VÁŠ VÝKRES
Žádné složitosti, vše co vám stačí je dodat váš výkres s architekturou a podrobnosti o vaší představě. Zbytek je už na nás.
CENA
Uvědomujeme si, že náš ceník není dost jasný a potřebujete vědět jaká je cena se vším všudy. Pro představu: standardně 16x14 cm architektury = 4 500,- Kč. Cena se liší podle náročnosti a velikosti. Věříme, že s pomocí 3D tisku nepřidáme jen body k vašemu úspěchu, ale i k unikátnosti. Stačí když se nám ozvete.